preskoči na sadržaj

Strukovna škola Gospić

Login
Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
Raspored informacija
Individualni razgovori razrednika s roditeljima/skrbnicima
Administrator / datum: 19. 10. 2021. 11:58

 

                                                                                                                                                           

                                                                           REPUBLIKA HRVATSKA

LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA

STRUKOVNA ŠKOLA GOSPIĆ

Budačka 24, 53000 Gospić

E-mail: ured@ss-strukovna-gospic.skole.hr

 

 

Šk. god. 2021./2022.

Individualni razgovori razrednika s roditeljima/skrbnicima

 

Ime i prezime

 

Razredni odjel

 

Vrijeme razgovora

Tvrtko Horvatić

1.ab

Četvrtak                    od 9.35 do 10.00 sati

Višnja Delač Paripović

         1.d

Utorak                       od 8.45 do 9.35 sati

Mirela Jergović

1.f

Utorak                       od 10.45 do 11.30 sati

Dario Prpić

1.g

Utorak                        od 9.35 do 9.55 sati

Ivana Ratković

1.h

Utorak                        od 9.35 do 9.55 sati

Mirna Kolak

1.m

Petak                          od 9.35 do 9.55 sati

Željka Ergotić

2.a

Ponedjeljak               od 9.30 do 10.00 sati

 Sandra Brkić

2.b

Utorak                         od 8.00 do 8.45 sati

Stipe Vučetić

2.d

Srijeda                         od 9.35 do 9.55 sati

Ivanka Dejanović

2.f

Četvrtak                       od 9.55 do 10.40 sati

Dražen Bićanić

2.g

Srijeda                          od 9.50 do 10.34 sati

Mirjana Jažić Špoljarić

2.h

Ponedjeljak                 od 13.10 do 13.55 sati

Dolores Krema

         1.m

Ponedjeljak                 od 11.40 do 13 sati

Jurica Kovačević

3.a

Četvrtak                       od 9.35 do 9.55 sati

Ivana Kolak

3.d

Četvrtak                       od  9.35 do 10.00 sati

Bražen Benčić

3.b

Petak                             od 11.30 do 12.20

Ana Gaćina Bilin

3.f

Utorak                          od 8.50 do 9.35 sati

Danijel Gavranović

3.g

Srijeda                          od 9.55 do 10.40 sati

Vedrana Tomšević

3.h

Utorak                          od 10.45 do 11.25 sati

Ivana Brajković

3.m

Ponedjeljak                 od 9.55 do 10.40 sati

Marjana Kolak

4.d

Srijeda                           od  9.35 do 9.55 sati

Ivana Klobučar

4.f

Srijeda                            od  10.40 do 11.25 sati

Maja Butković

4.h

Utorak                            od 11.30 do 12.20 sati

Ivana Delač Krpan

4.m

Ponedjeljak                   od 9.55 do 10.40 sati

       

 


[OPŠIRNIJE]



Individualni razgovori nastavnika s roditeljima/skrbnicima
Administrator / datum: 19. 10. 2021. 11:55

                                                                                                  

 REPUBLIKA HRVATSKA

LIČKO-SENJSKA ŽUPANIJA

STRUKOVNA ŠKOLA GOSPIĆ

Budačka 24, 53000 Gospić

E-mail: ured@ss-strukovna-gospic.skole.hr        

 

Strukovna škola Gospić                   

Šk. god. 2021./2022.

Individualni razgovori nastavnika s roditeljima/skrbnicima

 

Ime i prezime

 

Vrijeme razgovora

Jelena Kovačević

Srijeda                                od 11.30 do 12.00 sati

Renata Bukovac

Srijeda                                  od 9.35 do 9.55 sati

Maja Dujmov

Četvrtak                              od 9.35 do 10.20 sati

Ivan Gaćina

Utorak                                 od 12.25 do 13. 10 sati

Matija Kasumović

Utorak                                 od 9.30 do 10.00 sati

Nikolina Stojanović

Srijeda                                  od 8.00 do 8.45 sati

Josip Podnar

Srijeda                                od 10.40 do 11.30 sati

Branko Rukavina

Srijeda                                  od 8.00 do 13.00 sati

Maja Rukavina

Ponedjeljak                            od 9.00 do 9.45 sati

Mirko Starčević

Utorak                                 od 10.00 do 11.00 sati

Nedjeljka Šahbazović

 

 

Ana Šimatović

Srijeda                              od 10.40 do 11.25 sati

Tihana Valentić

Petak                                    od 9.35 do 9.50 sati

Slavko Viduka

Četvrtak                                 od 9.35 do 10.35 sati

Marija Vojvodić

Utorak                                  od 9.35 do 9.50 sati

Ante Šimunić

 

Ivan Živković

Utorak                                 od 8.50 do 9. 35 sati

Denis Žunić

Srijeda                              od 12.20 do 13. 10 sati

Petra Jović Galešić

Četvrtak                            od 13.15 do 13. 55 sati

Sara Čorak

Petak                                   od 12.20 do 13. 05 sati

Ana Pavičić

Četvrtak                              od 9.35 do 9. 55 sati

Antonija Pavelić

Četvrtak                            od 9. 55 do 10. 40 sati

Valter Krajcar

 

Matea Šimičević

Srijeda                            od 11.35 do 12. 20 sati

Ljubomir Čanić

Četvrtak                            od 9.30 do 11.30 sati

 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju