« Listopad 2021 »

OBAVIJEST UČENICIMA KOJI UPISUJU PRVI RAZRED
Autor: Administrator , 8. 7. 2021.

Učenici koji upisuju sljedeće programe obrazovanja dužni su donijeti u školu kao

uvjet za upis:

- automehaničar - liječnička svjedodžba liječnika medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

- vodoinstalater - liječnička svjedodžba liječnika medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

- vozač motornog vozila - liječnička svjedodžba liječnika medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

- medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege - liječnička svjedodžba liječnika medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

- tehničar za računalstvo - liječnička svjedodžba liječnika medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

- kuhar - liječnička svjedodžba liječnika medicine rada o zdravstvenoj sposobnosti za određeno zanimanje

- ekonomist - potvrda nadležnoga školskog liječnika

- turističko-hotelijerski komercijalist -  potvrda nadležnoga školskog liječnika

Učenici koji su ostvarili pravo na izravan upis nisu dužni donositi liječničku svjedodžbu medicine rada i/ili školske medicine kako je navedeno za određene programe nego dokumentaciju kojom su ostvarili pravo na izravan upis (stručno mišljenje Službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji učenika, rješenje Ureda o primjerenom programu obrazovanja).

Svi učenici su dužni donijeti upisnicu potpisanu od strane učenika i roditelja/skrbnika. Upisnice će biti dostupne na mrežnoj stranici NISpuSŠ-a (www.upisi.hr) nakon objave konačnih ljestvica poretka 10. srpnja 2021.

Učenici koji su ostvarili pravo na dodatni bod ili izravan upis (zdravstvene teškoće, socijalni status, teškoće u razvoju) dužni su dostaviti dokumentaciju na temelju koje su ostvarili ta prava.

Upisnice i sve ostale dokumente (potvrde školske medicine, liječnička svjedodžba medicine rada i ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis) dostaviti  osobno ili elektroničkim putem:

od 12. do 14. srpnja 2021. u vremenu od 8.00 do 12.00 sati

Učenicima koji nisu u mogućnosti ispisati upisnicu to će biti omogućeno u školi prilikom dolaska na upis.

Propisanu dokumentaciju moguće je dostaviti elektroničkim putem (skenirano ili slikano) na e-adresu: ivana.brozicevic@skole.hr

Dokumentaciju može poslati samo roditelj/skrbnik, a u e-poruci dužan je dostaviti i svoj osobni kontakt (broj telefona, broj mobitela) kako bi ga škola mogla kontaktirati.

Molimo učenike i roditelje/skrbnike da se drže navedenih termina jer upis neće biti moguć ukoliko se ne preda potrebna dokumentacija na vrijeme.

Popis udžbenika učenici će dobiti prilikom upisa.

Za sve informacije nazvati na broj: 053/572-959