U sklopu programa “KAZALIŠNE PRIČE” udruge “HEPATOS RIJEKA”, podržanog od strane Ministarstva rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike, 13.05.2024.g., gostovali smo u Strukovnoj školi Gospić. Tako smo u isto vrijeme prigodno obilježili i Europski tjedan mentalnog zdravlja koji se održava od 13.-19.05. ove godine.

Ukupno 64 učenika/ca prvih razreda, uz pedagoginju Maju Rukavinu te nastavnike, pogledalo je našu edukativnu predstavu “BOCA ISTINE” usmjerenu prevenciji zlouporabe alkohola među mladima, realiziranu u suradnji s Kazalištem EDUKAZ.

Nakon predstave održana je i radionica „Alkohol i kritičko razmišljanje” pod vodstvom Vanne Planinac, psihologinje udruge “HEPATOS RIJEKA”.